AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach, na poziomie lokalnym, narodowym, globalnym. W Polsce od ponad 45 lat rozwijamy w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w wymiarach międzynarodowych oraz projektach wspierających ich realizację. Docieramy do 15 największych ośrodków akademickich w Polsce, gdzie za pośrednictwem realizowanych w zespołach inicjatyw kreujemy liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie.

Poszukujemy nowych członków do naszej organizacji.

Liczba potrzebnych wolontariuszy:  jak najwięcej

Kwalifikacje i umiejętności: preferowani studenci (wiek minimum 18 lat)z komunikatywnym angielskim, otwartością na inne kultury, międzynarodowość, rozwój.

Co możesz robić w AIESEC: 

  1. Customer Experience dla młodych ludzi: umiejętności, które możesz zdobyć – sprzedaż, wsparcie klienta, zarządzanie projektem (wspieraj młodzież z Polski w wyborze wolontariatów i praktyk zagranicznych;  współpracuj z oddziałami AIESEC na całym świecie, by pomóc uczestnikom wyciągnąć jak najwięcej z ich doświadczenia na podstawie naszego modelu rozwoju cech liderskich)
  2. Customer Experience dla partnerów: umiejętności, które możesz zdobyć – sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie projektem (angażuj lokalne firmy i organizacje, aby stworzyć miejsca do pracy i wolontariatu dla młodych osób z zagranicy; zarządzaj relacjami międzynarodowymi; naucz się organizować pracę swoją i innych oraz pomóż praktykantom lub wolontariuszom zadomowić się w Polsce)

Wymiar czasu pracy: zależy od tego jaką ilością czasu dysponuje potencjalny wolontariusz

Kontakt:  Agnieszka Nalewajko;  tel.  696 702431;  e-mail:  agnieszka.nalewajko@aiesec.net