Fundacja Runmageddon wspiera organizację największych i najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Polsce! To już czwarta edycja naszego biegu na terenie Hipodromu Wola – będzie naprawdę widowiskowo! Nasz wolontariat to świetna zabawa, niezapomniana przygoda i cenne doświadczenia! Oferujemy możliwość zaliczenia praktyk oraz otrzymania zaświadczenia o odbytym wolontariacie. Może chcesz z nami pracować i tworzyć niesamowite wydarzenia dla tysięcy zawodników? Wolontariat to najlepsza droga, żeby nas poznać i zacząć z nami zabawę!

Opis zadań wolontariusza/ki:
W dniach przygotowań (17-20.07.2018) przygotowujemy trasę biegu dla dorosłych oraz dzieci, strefę sędziujemy, wręczamy medale, bawimy się z dziećmi, obsługujemy depozyt, opiekujemy się zmęczonymi, ale uśmiechniętymi zawodnikami! Do naszych zadań po imprezie należy sprawne uprzątnięcie przygotowanej imprezy.

Korzyści dla wolontariusza:

– koszulka techniczka z logiem Runmageddon

– gadżety firmowe

– 75 punktów za każdy dzień wolontariatu, które można wymienić na zniżki na biegi lub kultową odzież i gadżety w sklepie na terenie imprezy

– 3 posiłki dziennie

– całodzienny dostęp do części socjalnej (napoje, materiały do pracy, odzież ochronna)

– możliwość noclegu

– zaświadczenie o odbytym wolontariacie

– porozumienie wolontariackie

– nowe znajomości

– cenne doświadczenia

– możliwość nawiązania stałej współpracy

 

Wymagane kwalifikacje, umiejętności wolontariusza:
Zaangażowanie, kreatywność, dobre chęci, pozytywna energia, otwartość, uśmiech 🙂

Liczba potrzebnych wolontariuszy: 200

 

Wymiar czasu pracy wolontariusza:
Każdy dzień rozpoczynamy obfitym śniadaniem i kończymy ciepłą kolacją.  W dniach 17-20.07 oraz 22-24.07 działamy w godzinach 8-17 z godzinną przerwą na obiad i integrację. W dniu imprezy, tj. 21.07, działamy w godzinach 6-18 i 18-3 (ze względu na niepowtarzalny bieg nocny). Wolontariusz może wybrać dowolną ilość dni, w których będzie z nami działał!

 

Zgłoś się:

 

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Agata Supeł

Telefon: 502 467 065

Adres e-mail: agata.supel@runmageddon.pl

Adres organizacji: ul. Śródziemnomorska 35, 02-758 Warszawa

Strona www: http://www.runmageddon.pl/wolontariat