Poszukiwani psycholodzy, pedagodzy, prawnicy, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, psychodietetycy oraz chętni wolontariusze 

Platforma GrupaWsparcia.pl jest częścią Fundacji ADRA Polska.

Pierwsza w Polsce anonimowa i bezpłatna platforma wsparcia on-line GrupaWsparcia.pl poszukuje do współpracy psychologów, pedagogów, prawników, psychoterapeutów, terapeutów uzależnień oraz psychodietetyków chcących:

  1. Korzystać nieodpłatnie z możliwości platformy GrupaWsparcia.pl, w tym prowadzenia własnych grup wsparcia.
  2. Udzielać porad eksperckich użytkownikom platformy GrupaWsparcia.pl.
  3. Wolontaryjnie prowadzić webinaria o różnej tematyce.

Obszar zapotrzebowania w tym szczegółowy opis zadań wolontariusza/ki: psycholodzy, pedagodzy, prawnicy, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, psychodietetycy oraz chętni wolontariusze

Liczba potrzebnych wolontariuszy/ek: bez ograniczeń

Wymagane kwalifikacje, umiejętności wolontariusza/ki: Niezależnie od posiadanych kwalifikacji możesz zostać naszym wolontariuszem – jeśli chcesz pomóc osobie w potrzebie przez internet GrupaWsparcia.pl czeka na Ciebie.

Korzyści dla wolontariusza:

Współpraca z GrupaWsparcia.pl to dostęp do dynamicznie zwiększającej się społeczności użytkowników (stan na 08.2021 – 12 000 użytkowników) poprzez stronę internetową jak również aplikację mobilną. Przede wszystkim jednak to możliwość wykorzystania swojego doświadczenia, a także wiedzy i umiejętności w celu pomocy osobom potrzebującym wsparcia, zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami życiowymi, m.in. kryzysem, uzależnieniem, samotnością, żałobą itp.

Wymiar czasu pracy wolontariusz/ki (liczba godz. pracy/tydz, dni tygodnia): do uzgodnienia

Zgłoś się on-line na wolontariat: