Jesteś Wolontariuszem z województwa wielkopolskiego, chcesz rozwijać swoje kompetencje, pasję i zainteresowania, posiadasz motywację do działania, a może promujesz działania                              i brakuje środków na ich realizację, na sprzęt na nowe pomysły?

Z nami możesz zdobyć do 1000 zł w formie bonu edukacyjnego. Informacje na temat konkursu, regulamin i formularz znajdziesz na wolontariat.wrk.org.pl

W ramach konkursu prowadzimy nabór wniosków do 16 października 2022r. Informacje na temat konkursu, regulamin i formularz znajdziesz na www.wolontariat.wrk.org.pl

Bony edukacyjne dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Informacji udziela Lucyna Roszak – Wiceprezeska WRK ZOP pod numerem telefonu 664054396 lub mailowo wolontariat@wrk.org.pl lub Justyna Zawieja pod numerem telefonu 608 233 396.

Terminy:

  1. Do 16 października czekamy na wnioski wysłane na adres wolontariat@wrk.org.pl
  2. Wnioski rozpatrujemy w trybie ciągłym. Im wcześniej go złożysz, tym szybciej otrzymasz od nas odpowiedź.
  3. Ostatecznie Komisja rozpatrzy Wasze wnioski do 20 października 2022r.
  4. Jak najprędzej poinformujemy Was o przyznanych środkach i podpiszemy z Wami umowę.
  5. Realizować zadania będzie można w terminie od 20.10.2022 do 30.11.2022r.
  6. Na rozliczenie: złożenie dokumentów i potwierdzenie realizacji zadania będziemy czekać do 10.12.2022r.
  7. Przez cały okres realizacji zadania będzie pod opieką naszych ekspertek: Justyny Zawieja i Lucyny Roszak

Bony na rozwój wolontariuszy dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Operatorem Regionalnym Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności w woj. wielkopolskim jest Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych (WRK ZOP)

WRK ZOP prowadzi Wielkopolską Sieć Wolontariatu. Skupia kilkanaście Lokalnych Centrów Wolontariatu w Wielkopolsce i jest największą federacją organizacji pozarządowych w regionie.

LISTA DOKUMENTÓW DO POBRANIA:

REGULAMIN

Załącznik nr 1. Wzór wniosku o dofinansowanie

Załącznik nr 2. Wzór Karty Oceny Formalnej i Merytorycznej

Załącznik nr 3. Wzór umowy z wnioskodawcą

Załącznik nr 4. Wzór sprawozdania