Kim jesteśmy? 

Fundacja MIASTA SPORTU powstała z kilku powodów. Po pierwsze, by promować wolontariat sportowy i pracowniczy. Po drugie, by pomagać młody i utalentowanym sportowcom. Po trzecie, by promować wiedzę o nowoczesnym zarządzaniu imprezami i klubami sportowymi. 

Kogo poszukujemy?

Szukamy wolontariuszy i wolontariuszki do wsparcia organizacji zawodów Gran Fondo Series. Gran Fondo Series to seria kolarskich klasyków dla amatorów, rozgrywanych na całkowicie wyłączonych z ruchu trasach, dzięki czemu nasze wyścigi zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i komfort rywalizacji wszystkim uczestnikom. Start i meta wyścigu w Poznaniu będą znajdowały się w miejscu absolutnie wyjątkowym dla poznańskiego i wielkopolskiego sportu: Międzynarodowych Targach Poznańskich. Trasa wyścigu będzie płaska i szybka, co powinno sprzyjać sprinterom, ale też zachęcić do udziału w zawodach całe rodziny i miłośników rekreacyjnej jazdy na dwóch kółkach.

Liczba potrzebnych wolontariuszy/ek : 

200

Wymagane umiejętności wolontariusza/ki :

Szukamy otwartych osób, które chcą zaangażować się w wolontariat sportowy. Uśmiech i trochę  wolnego czasu to coś czego szukamy!

Korzyści dla wolontariusza :

– porozumienie wolontariackie
– zaświadczenie z liczbą godzin
– koszulka
– pamiątkowy identyfikator
– możliwość udziału w programie lojalnościowym umożliwiającym wymianę punktów na gadżety
– posiłek

Wymiar czasu pracy wolontariusz/ki :

Zaczynamy od dnia 29.06 zaś sama impreza odbywa się w dniach 2-3.07.

Zgłoś się na wolontariat :